16:00
ПОСТ ВДЯЧНОСТІ!

В рамках акції #Шкарпетуємось #ВеликаРодина #ХеппіЧелендж #Шепетівський_НВК1 #HealthySchools

Цьогоріч освітні заклади міста Шепетівкив умовах онлайн простору долучилися до акції #Шкарпетуймося, приуроченої до Дня людей з С-м Дауна.

Небайдужі діти, сім’ї, педагоги одягли різнокольорові непарні шкарпетки, які є традиційним символом цього дня і у такий спосіб передали тепло своїх сердець «Сонячним» людям Планети

До нас вкотре з підтримкою, позитивним настроєм і з подарунками завітали наші постійні друзі.

Особливі слова вдячності директору НВК№1 Гарбарець В.М., заступнику з виховної роботи Івасюк Н.Г., психологічній службі Дацюк Л.В., Тимощук О.О., батькам та учням ліцею за підтримку і тепло сердець.

Вау!!! Перкусійні інструменти, зроблені своїми руками з теплом, позитивною енергією були подаровані нашому ІРЦ. Неймовірні барабани, маракаси, шейкери, вони володіють оригінальним і автентичним зцілюючим звучанням. З допомогою яких стабілізується емоційно-вольова сфера, активізується творчий потенціал дитини, корегуються порушення психічного розвитку, формуються мовленнєві та рухові навички.

Шкода, що сьогодні ми змушенні працювати дистанційно. Наші дітки завжди чекають свята і з радістю приймають подарунки. Обіцяємо, що як тільки ситуація покращиться і дітки завітають на заняття в центр, то подарунки відразу знайдуть своїх героїв. Розмальовки і олівці дійдуть до наших «Сонячних діток». Чекайте на наші фото у подарованій вами чудо-фотозоні з барабанами, маракасами і шейкерами.

Дякуємо за турботу і небайдужість

Добро робиться маленькими кроками!

Переглядів: 193 | Додав: a-alex007 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar