120100583_1087169878409513_2338884526033649202_n

Діяльність Шепетівського міського інклюзивно-ресурсного центру в умовах адаптивного карантину

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) заклад здійснює свою діяльність з дотриманням належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19).
А саме:
- Проведено інструктаж для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (СОVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.
- Проведено роз'яснювальну роботу з персоналом та відвідувачами (дітьми, батьками, педагогічними працівниками) щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (СОVID-19).
- Допуск до роботи персоналу здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром.
- Усі працівники установи забезпечені засобами індивідуального захисту (безпосередньо на робочому місці працівника).
- Організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами, з подальшою утилізацією згідно з укладеними угодами на вивіз твердих побутових відходів.
- Проведення масових заходів (нарад, групових консультацій, засідань) в закритих приміщеннях відбувається з дотриманням протиепідемічних вимог.
Вхід до приміщення установи здійснюється при наявності захисної маски або респіратора та з використання кнопки виклику. На всіх входах до установи організовано місця для обробки рук антисептичними засобами. При наданні психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини визначений різний часу початку та закінчення занять (перерв). У кінці робочого дня проводиться очищення і дезінфекція поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, тощо) та провітрювання протягом 10 хвилин при цьому враховано безпеку дітей.
У реальному розмірі 1200x1600 / 196.8Kb
142 0 0.0

Додано 22 Вер 2020 a-alex007

Всього коментарів: 0
avatar